Tworzymy sztukaterię, która zmienia wnętrza i elewacje nie do poznania

Oferujemy szeroki wachlarz wyrobów sztukatorskich, zaczynając od dekoracji ściennych, a skończywszy na sufitowych. Wśród usług, świadczonych przez naszą firmę Abakus Team, ważne miejsce zajmują ozdobne fasety, listwy, panele i cokoły, czyli elementy, wchodzące w skład sztukaterii wewnętrznej. Ponadto wykonujemy gzymsy gipsowe, bonie elewacyjne oraz listwy okienne i podparapetowe. Na terenie miasta Rzeszów obsługujemy Klientów indywidualnych oraz biznesowych, dlatego jeśli tylko mają Państwo pytania, zapraszamy. Fachowo doradzimy w wyborze sztukaterii i podpowiemy najlepsze rozwiązanie. Wybór może paść na elementy gładkie albo zdobione ornamentami, utrzymane w stylu angielskim, skandynawskim, nowojorskim lub glamour. Możliwości jest wiele! W poszukiwaniu inspiracji polecamy zajrzeć do kategorii Realizacje, gdzie zebraliśmy zdjęcia naszych wybranych prac. Są to zarówno projekty dla Klientów z miasta Rzeszów, jak też innych regionów Polski.

Dekoracyjna sztukateria gipsowa z montażem w mieście Rzeszów

Wewnętrzne i zewnętrzne dekoracje architektoniczne w dużym stopniu poprawiają walory wizualne budowli, czyniąc ją jedyną w swoim rodzaju. Sztukateria gipsowa od Abakus Team jest produkowana z pasją do elementów ozdobnych w ekskluzywnym stylu. Każdy, kto ma ochotę odmienić wnętrze swojego mieszkania lub urozmaicić monotonną elewację, powinien zwrócić uwagę na sztukaterię z gipsu ceramicznego. W naszej ofercie skierowanej m.in. do Klientów z województwa podkarpackiego, gdzie prym wiedzie Rzeszów, znalazła się sztukateria elewacyjna i sztukateria wewnętrzna. Wyróżnia ją wykonanie z dbałością o detale, które wzbudzają podziw i cieszą oko. Ważną informacją jest fakt, że w Rzeszowie dostarczamy wyroby sztukatorskie, a ponadto zapewniamy ich profesjonalny montaż. Osoby, które chciałyby otrzymać indywidualną ofertę na dekoracje gipsowe, prosimy o kontakt. Być może to właśnie w pracowni Abakus Team powstanie sztukateria, o jakiej zawsze Państwo marzyli!

Napisz do nas!


Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych, podanych w formularzu kontaktowym w celu realizacji obsługi przesłanego zapytania. Moje dane przekazuję dobrowolnie, gdyż mam świadomość, ze jest to konieczne do przetworzenia zapytania i udzielenia mi wszelkich informacji. Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dn. 27.04.2016 w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzanie o ochronie danych).

Abakus Team – Sztukateria
ul. Agrestowa 10
52-200 Wrocław-Suchy Dwór

Email:

Dział produkcji i montażu:

Zbigniew Wrześniak, tel. +48 501 465 553

Sławomir Kępa, tel. +48 696 442 558