SZTUKATERIA GIPSOWA

Nie ma bardziej stylowej dekoracji, niż sztukateria. To ona może optycznie powiększyć albo pomniejszyć pomieszczenie, wymodelować płaszczyznę ściany czy po prostu dodać pokojowi szyku i elegancji. Niezależnie od stylu, w jakim utrzymane jest wnętrze, gipsowa sztukateria stanie się jego idealnym dopełnieniem. Wybór ozdobnych detali jest ogromny: od listew przypodłogowych, przez wyszukane ornamenty i rozety, a kończąc na nowoczesnych listwach oświetleniowych LED. Możliwości aranżacyjne, jakie przedstawia sztukateria gipsowa, są wręcz nieograniczone. Doskonale wkomponuje się bowiem w przestrzeń salonu lub jadalni, a zarówno styl glamour, jak i skandynawski będzie dla niej perfekcyjnym tłem. Niewiele trzeba, by docenić niewątpliwy element dekoracyjny, którym jest sztukateria. Wystarczy spojrzeć na ozdoby, jakie firma Abakus Team wykonuje z najwyższą starannością. W każdy projekt wkładamy całe swoje serce i siły, by nasi Klienci mogli cieszyć się pięknym wnętrzem.

SZTUKATERIA WEWNĘTRZNA

SZTUKATERIA ZEWNĘTRZNA

Sztukateria gipsowa to trwałość, elegancja i nieszablonowość

Pierwotnym zastosowaniem sztukaterii było maskowanie i łagodzenie przejść między ścianami czy sufitem. Dzisiaj pełni ona przede wszystkim funkcję estetyczną. Na rynku istnieje kilka popularnych materiałów, z których wykonywana jest sztukateria. I chociaż teraz często stosuje się do jej wyrobu MDF czy poliuretan, największym uznaniem cieszy się przede wszystkim gips. Nic dziwnego – ten materiał znany był już w starożytności i wiele elementów przetrwało do dziś. Stylowa sztukateria gipsowa jest więc doskonałym rozwiązaniem na to, by dekoracje były trwałe i ponadczasowe. Dodatkowo jej elementy są lekkie i łatwe w montażu, a cena niezwykle przystępna. Firma Abakus Team oferuje szeroki wybór wzorów, które mogą Państwo dopasować do swoich oczekiwań. Na życzenie Klienta możemy też wykonać indywidualnie zamówiony projekt, do którego dołączamy cennik zastosowanych dekoracji. I chociaż naszą siedzibą jest Wrocław, a głównym terenem działania Dolny Śląsk, z chęcią dotrzemy w każde miejsce w Polsce.

Z pewnością warto przyjrzeć się doskonałemu efektowi, jaki daje sztukateria gipsowa zastosowana zarówno we wnętrzach, jak i na elewacjach budynków. Działamy głównie na Dolnym Śląsku, dlatego aby zobaczyć nasze realizacje, dobrze jest odwiedzić Wrocław i okolice. Tam znajduje się ich najwięcej, ale nasza sztukateria dumnie prezentuje się również w innych polskich miastach i miasteczkach. Z przyjemnością odmienimy także i Państwa mieszkanie lub dom. Zachęcamy do bezpośredniego kontaktu z naszymi specjalistami z Abakus Team, którzy przygotują dla Państwa projekt, w jakim sztukateria gipsowa będzie grała główną rolę. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, dlatego ostateczna cena usługi jest nam znana dopiero pod koniec rozmowy. Możemy jednak zapewnić Państwa, że zawsze dokładamy wszelkich starań, by była ona przystępna. Zapraszamy serdecznie do świata Abakus Team, gdzie powstaje stylowa, gipsowa sztukateria.

Wykonana przez nas sztukateria gipsowa przetrwa długie lata. Zachęcamy do kontaktu!

Nasza firma Abakus Team zrzesza ludzi posiadających nie tylko doświadczenie, ale również traktujących pracę jako pasję. Dzięki temu nasza sztukateria gipsowa reprezentuje najwyższą jakość oraz wyraża indywidualny styl naszego Klienta. Możemy stworzyć dekoracyjne rozety ozdabiające przestrzeń na suficie, elegancko rzeźbione listwy przysufitowe i przypodłogowe, a także gustowne kolumny na wzór dorycki, joński lub koryncki. Uważnie słuchamy Państwa oczekiwań i wkładamy całe swoje umiejętności w to, by wyrzeźbiona przez nas sztukateria gipsowa spełniała wszystkie wymagania. Obecnie rozszerzamy naszą działalność poza Wrocław, oferując usługi Klientom z całej Polski. Ekipa specjalistów z Abakus Team z przyjemnością odwiedzi Państwa w miejscowości, w której mieszkacie i sprawi, że gipsowa sztukateria odmieni Wasz dom. Zapewniamy, że ustalona cena zawsze będzie atrakcyjna, niezależnie od zakresu naszych działań. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i obejrzenia zdjęć, na których znajduje się wyrzeźbiona przez nas sztukateria gipsowa.