Ekrany, narożniki

Ekrany i narożniki są to architektoniczne podziały na ścianach i sufitach, mające podkreślić geometryczne kształty wnętrza. Ekrany wykonane są z listwy prostej albo ozdobnej. Narożniki nadają charakter oraz styl ekranom. Elementy wykonane są z gipsu ceramicznego co powoduje że są trwałe i odporne na uszkodzenia. Elegancja, efektowny wygląd to atuty które wymieniają klienci decydując się na ekrany ozdobne, podkreślają że wnętrza są bardziej przytulne.

Dodatkowe walory to możliwość wkomponowania w ekrany tapet, stiuków czy trawertynów. Przy sztukaterii sufitowej ekrany i narożniki rozbudowują sufit w sposób prosty albo bardzo ozdobny. Przy ekranach możliwe jest zachowanie równowagi pomiędzy prostym a ozdobnym charakterem wnętrza. Ekrany stosowane są w stylach klasycznych, stylizowanych i retro, gdzie narożnik wyznacza styl w nich zawarty.

Firma Abakus team – sztukateria posiada szeroką gamę wzorów zarówno prostych, jak też narożników i ekranów ozdobnych. Narożniki wkomponowują się w ciągłość ekranu i dopasowują do listwy obwodowej.

Abakus Team – Sztukateria
ul. Agrestowa 10
52-200 Wrocław-Suchy Dwór

Email:

Dział produkcji i montażu:

Zbigniew Wrześniak, tel. +48 501 465 553

Sławomir Kępa, tel. +48 696 442 558