Zamów sztukaterię i daj się oczarować gipsowym ornamentom

Idealne proporcje, oryginalne wzory, symetryczne dekoracje tworzone na zamówienie – to one nadają pomieszczeniom splendoru. Sztukateria gipsowa jest doskonałym przykładem elementu ozdobnego, będącego odzwierciedleniem artystycznej wizji dekoratora. O jej świetności możesz przekonać się, przemierzając chociażby Poznań – sztukateria naszego autorstwa godnie ozdabia elewacje wielu tutejszych budynków. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby sztukateryjne dekory pokryły również ściany i sufity w Twoim domu. Skontaktuj się z nami, a opracujemy koncepcję na dekoracje, które zachwycą każdego.

Ręcznie wykonana sztukateria z montażem w mieście Poznań

Nie ukrywamy, że Poznań to obszar, w którym sztukateria jest szczególnie ceniona. Z myślą o potrzebach Klientów z okolicy, opracowaliśmy korzystną ofertę, pozwalającą zamówić ozdobne elementy z gipsu w bardzo przystępnych cenach. Jako perfekcjoniści i miłośnicy unikalnych wyrobów sztukateryjnych, dostarczamy najwyższej klasy realizacje wraz z montażem.

Materiałem, na którym pracujemy wykonując sztukaterię zewnętrzną i wewnętrzną, jest gips. Z niego tworzymy wyjątkowe elementy zdobnicze o różnorodnych kształtach, idealnie dopasowanych do miejsca, w którym mają zostać zamontowane. Podejmując współpracę ze specjalistami Abakus Team możesz być pewien, że otrzymasz długowieczne dekoracje, ożywiające ściany w zjawiskowy sposób. Dla Klientów zamieszkujących Poznań mamy atrakcyjny cennik, który z przyjemnością Ci przedstawimy. Pozwól, aby sztukateria gipsowa odmieniła ściany, które mijasz każdego dnia! Z nami się uda – zapraszamy do kontaktu.

Napisz do nas!


Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych, podanych w formularzu kontaktowym w celu realizacji obsługi przesłanego zapytania. Moje dane przekazuję dobrowolnie, gdyż mam świadomość, ze jest to konieczne do przetworzenia zapytania i udzielenia mi wszelkich informacji. Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dn. 27.04.2016 w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzanie o ochronie danych).

Abakus Team – Sztukateria
ul. Agrestowa 10
52-200 Wrocław-Suchy Dwór

Email:

Dział produkcji i montażu:

Zbigniew Wrześniak, tel. +48 501 465 553

Sławomir Kępa, tel. +48 696 442 558