Białystok zachwycił się naszą sztukaterią

Dlaczego używamy gipsu? Powodem jest łatwość jego formowania. Dzięki temu można uzyskać bardzo dokładnie odwzorowane detale, a sztukateria gipsowa jest dopracowana do ostatniego milimetra. Wykonywane przez nas elementy dekoracyjne przetrwają próbę czasu dokładnie tak samo, jak te w białostockim pałacu. Ozdoby, którymi od stuleci szczyci się Białystok, niezmiennie cieszą oczy zwiedzających. Gwarantujemy, że sztukateria od Abakus Team również stanie się ponadczasową, elegancką ozdobą Państwa domu albo mieszkania. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i cennikiem.

Gipsowa sztukateria to niebanalna ozdoba domu

Profesjonalnie wykonana sztukateria gipsowa, zarówno ta montowana wewnątrz, jak i elewacyjna, to doskonały sposób na dekorację domu. Ona sprawia, że walory estetyczne budynku stają się niepodważalne. Projekty Abakus Team obejmują proste oraz bardzo złożone wzory – żaden motyw nie ma dla nas tajemnic. Produkowane przez nas elementy, z których składa się sztukateria, dopasują się do każdego wnętrza. Na naszym profesjonalizmie Białystok poznał się już dawno temu i wciąż nie brakuje nowych zleceń oraz rekomendacji zadowolonych Klientów. Realizacje można też podziwiać w większości polskich miast. Zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem, w jakim sztukateria gipsowa gra główną rolę. Nasza ekipa zajmuje się produkcją oraz montażem każdego detalu. Posiadamy bogatą ofertę, na którą składają się fasety, gzymsy, kolumny, rozety i wiele innych. Wykorzystujemy najlepsze surowce: dzięki nim sztukateria jest nie tylko piękna, ale również wytrzymała. Z pewnością odświeży ona Twoje wnętrze i doda mu charakteru. Białystok to nie jedyne miejsce na mapie, gdzie można nas znaleźć. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego albo mailowego – z przyjemnością odpowiemy na Państwa pytania.

Napisz do nas!


Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych, podanych w formularzu kontaktowym w celu realizacji obsługi przesłanego zapytania. Moje dane przekazuję dobrowolnie, gdyż mam świadomość, ze jest to konieczne do przetworzenia zapytania i udzielenia mi wszelkich informacji. Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dn. 27.04.2016 w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzanie o ochronie danych).

Abakus Team – Sztukateria
ul. Agrestowa 10
52-200 Wrocław-Suchy Dwór

Email:

Dział produkcji i montażu:

Zbigniew Wrześniak, tel. +48 501 465 553

Sławomir Kępa, tel. +48 696 442 558