Warszawa to tylko jedna z wielu naszych lokalizacji

Dlaczego sztukateria gipsowa to dobry wybór do wnętrz? Przede wszystkim z powodu jej trwałości. Sztukateria nie pęka, doskonale łączy się z innymi elementami, jest łatwa do malowania. W firmie Abakus Team zajmujemy się kompleksową produkcją dekoracji oraz profesjonalnym montażem. Niezależnie od tego, czy Państwa miejscem zamieszkania jest Warszawa, czy jakiekolwiek inne miasto, przyjedziemy na miejsce i zamontujemy sztukaterię. Zajmujemy się także czyszczeniem starych ozdób. Dzięki nam sztukateria gipsowa odzyskuje swój dawny blask.

Wybierz stylową sztukaterię od Abakus Team!

Sztukateria gipsowa, zarówno elewacyjna, jak i przeznaczona do wnętrz, to ozdobny sposób wykończenia budynku. Ma ona za zadanie podnieść estetyczne walory obiektu. Nierzadko sztukateria absolutnie zmienia jego wygląd. W firmie Abakus Team opracowujemy projekty, dzięki którym można tworzyć wzory o wielu kształtach i długościach. Nasza ekipa zajmuje się wykonywaniem oraz późniejszym montażem sztukaterii elewacyjnej oraz sztukaterii innego rodzaju, na terenie miasta stołecznego Warszawa. W ofercie mamy szeroki wachlarz usług sztukatorskich, m.in. produkcja faset, gzymsów, kolumn, rozet. Nasza sztukateria robiona jest z gipsu lub ze styropianu. Dzięki wykorzystaniu najlepszych dostępnych materiałów wygląda ona świetnie nawet kilkadziesiąt lat po jej zamontowaniu. Produkowana przez nas sztukateria gipsowa wyróżnia się solidnością wykonania i wysoką estetyką. Świadczymy usługi w całej Polsce, również m.in. we wspomnianej Warszawie. Oprócz profesjonalnej realizacji projektu proponujemy również wsparcie przy wyborze właściwych rozwiązań dekoracyjnych. Wykonywana przez nas sztukateria to także autorskie pomysły naszych Klientów. Zapraszamy do przeglądania naszej oferty produktów w kategoriach: sztukateria zewnętrzna i sztukateria wewnętrzna.

Napisz do nas!


Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych, podanych w formularzu kontaktowym w celu realizacji obsługi przesłanego zapytania. Moje dane przekazuję dobrowolnie, gdyż mam świadomość, ze jest to konieczne do przetworzenia zapytania i udzielenia mi wszelkich informacji. Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dn. 27.04.2016 w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzanie o ochronie danych).

Abakus Team – Sztukateria
ul. Agrestowa 10
52-200 Wrocław-Suchy Dwór

Email:

Dział produkcji i montażu:

Zbigniew Wrześniak, tel. +48 501 465 553

Sławomir Kępa, tel. +48 696 442 558