Nasza sztukateria przyciąga spojrzenia

Tworzona przez nas sztukateria już od wielu lat cieszy się uznaniem Klientów z całego kraju. Szczególną enklawą jej popularności jest Kraków i cała Małopolska, która pokochała klasyczny wygląd ozdób. Wbrew pozorom sztukateria gipsowa to nie tylko element dekoracyjny pałaców i zamków. Idealnie nadaje się ona również do współczesnych mieszkań oraz domów. Wystarczy odpowiednio dobrać elementy, by sztukateria ukazała indywidualny charakter wnętrza. Oferujemy elastyczny cennik, przyjazny dla każdego portfela. Zachęcamy do kontaktu.

Uniwersalna ozdoba do domu? Sztukateria gipsowa

Proponowana przez nasz sztukateria gipsowa, zarówno elewacyjna, jak i wewnętrzna, to doskonały sposób na ozdobienie domu. Dzięki niej estetyka budynku znacznie zyskuje. Na dodatek sztukateria może całkowicie zmienić wygląd obiektu. W firmie Abakus Team tworzymy projekty, na podstawie których komponujemy wzory o wielu długościach i kształtach. Wszystkie nasze elementy sztukaterii znajdą zastosowanie nie tylko w starych kamienicach, z których słynie np. Kraków, ale i w nowoczesnych domach. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą. Jesteśmy pewni, że nasza sztukateria gipsowa spotka się z Państwa uznaniem. Zajmujemy się nie tylko wyrobem ozdób, ale też ich późniejszym montażem. Możemy dojechać do Krakowa, okolicznych miejscowości oraz niemal w każde miejsce na mapie Polski. Naszą specjalnością jest sztukateria gipsowa, ale oferujemy również styropianową. Wykorzystanie najlepszych w swojej klasie surowców sprawia, że dekoracje nawet kilkadziesiąt lat później wyglądają perfekcyjnie. Oprócz montażu sztukaterii zapewniamy też fachowe doradztwo w zakresie jej wyboru.

Napisz do nas!


Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych, podanych w formularzu kontaktowym w celu realizacji obsługi przesłanego zapytania. Moje dane przekazuję dobrowolnie, gdyż mam świadomość, ze jest to konieczne do przetworzenia zapytania i udzielenia mi wszelkich informacji. Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dn. 27.04.2016 w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzanie o ochronie danych).

Abakus Team – Sztukateria
ul. Agrestowa 10
52-200 Wrocław-Suchy Dwór

Email:

Dział produkcji i montażu:

Zbigniew Wrześniak, tel. +48 501 465 553

Sławomir Kępa, tel. +48 696 442 558