Sztukateria w Zielonej Górze to coraz częstszy widok

I mamy w tym swój udział, nie taki znowu zresztą skromny. Sztukateria z pracowni Abakus Team w rzeczywistości prezentuje się jeszcze lepiej, niż na przykładowych zdjęciach. Dzięki sztukaterii gipsowej wiele obiektów z Zielonej Góry zyskało nowe, zachwycające oblicze. Zarówno od zewnątrz, jak również w swoich reprezentacyjnych, stylowych wnętrzach. Zajmujemy się kompleksowymi realizacjami, posiadamy systematycznie rozbudowywany katalog z ozdobną sztukaterią. Dzięki nim Zielona Góra jeszcze bardziej wypięknieje. Ładniejsze elewacje poprawiają miejski krajobraz, a stylowo wykończone pomieszczenia zwiększają komfort.

Spełnimy oczekiwania, jakie mają zielonogórzanie względem sztukaterii

Bez względu na to, czego będą aktualnie potrzebować. Sztukateria elewacyjna z gipsu to świetny sposób na wykończenie zewnętrznej części budynku. Czasami subtelnie podnosi estetyczne walory budowli, innym razem całkowicie zmienia jej wygląd. Wystarczy spojrzeć, jak zmienia się Zielona Góra na przestrzeni lat wszędzie tam, gdzie pojawia się sztukateria gipsowa. Dysponujemy odpowiednią wiedzą oraz zapleczem, aby realizować unikalne projekty i wytwarzać wzory o niemal dowolnych kształtach i rozmiarach. Nasza oferta sztukaterii wewnętrznej jest równie ciekawa i rozbudowana, co w przypadku sztukaterii zewnętrznej. W Zielonej Górze montowaliśmy już różnorodne medaliony, nisze gzymsy elewacyjne, dekory, fasety, listwy okienne i wiele innych elementów dekoracyjnych. Sztukateria wykonywana jest z gipsu albo ze styropianu. Najlepsze dostępne surowce sprawiają, że elewacja i wnętrza wyglądają znakomicie nawet kilkadziesiąt lat po jej zamontowaniu. Potrafimy pogodzić precyzję i solidne wykonanie z kwestiami artystycznymi. Gipsowa sztukateria elewacyjna doda czaru Twoim obiektom w Zielonej Górze. Proponujemy również profesjonalne doradztwo oraz wsparcie przy wyborze najciekawszych rozwiązań dekoracyjnych. Na specjalne zamówienie realizujemy sztukaterię zaprojektowaną przez naszych Klientów.

Napisz do nas!


Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych, podanych w formularzu kontaktowym w celu realizacji obsługi przesłanego zapytania. Moje dane przekazuję dobrowolnie, gdyż mam świadomość, ze jest to konieczne do przetworzenia zapytania i udzielenia mi wszelkich informacji. Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dn. 27.04.2016 w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzanie o ochronie danych).

Abakus Team – Sztukateria
ul. Agrestowa 10
52-200 Wrocław-Suchy Dwór

Email:

Dział produkcji i montażu:

Zbigniew Wrześniak, tel. +48 501 465 553

Sławomir Kępa, tel. +48 696 442 558