Łódź jest jednym z regionów, gdzie montujemy sztukaterię

W Abakus Team mamy wyjątkową ofertę dla Klientów zamieszkujących województwo łódzkie, a zwłaszcza Łódź. Oferujemy nie tylko wykonanie niepowtarzalnych elementów z gipsu według Państwa koncepcji, ale także montaż we wskazanym miejscu. Nasz wykwalifikowany zespół dołoży wszelkich starań, aby sztukateria gipsowa zjawiskowo się prezentowała. Jeśli tylko takie będzie życzenie Klienta, ozdobimy nią ściany, sufity i okna, nadając wnętrzu luksusowego wyrazu. Sztukateria naszej produkcji to najwyższej klasy dekoracje, które wpisują się w styl różnych epok.

Naszej produkcji sztukateria z gipsu najlepszym wyborem do domu!

Sztukateria elewacyjna to nietuzinkowy sposób dekoracji zewnętrznej części obiektu. Ma za zadanie podniesienie estetycznych walorów konstrukcji, przez co może zupełnie zmienić jej wygląd. Z kolei sztukateria wewnętrzna jest ciekawym rozwiązaniem do domu, gdzie rzeźbione dekory umieszcza się na ścianach i sufitach. Dzięki zastosowaniu odpowiednich rozwiązań, możemy tworzyć ozdobne wzory o rozmaitych kształtach i długościach. Klientom zamieszkującym Łódź, oferujemy przystępny cennik oraz fachowy montaż. Zapraszamy do przeglądania naszej oferty produktów w kategorii sztukateria zewnętrzna i sztukateria wewnętrzna.

Jesteśmy obecni w Łodzi i okolicach. Sztukateria Abakus Team Cię zachwyci

Nasz zespół Abakus Team zajmuje się wykonywaniem oraz montażem oryginalnej formy dekoracyjnej, jaką jest sztukateria gipsowa. Oferujemy szeroki wachlarz usług sztukatorskich, które obejmują m.in. fasety, gzymsy, kolumny i rozety. Stosujemy najlepsze z dostępnych surowców, ponieważ to gwarantuje perfekcyjny wygląd elewacji nawet do kilkudziesięciu lat od montażu sztukaterii. W mieście Łódź oraz okolicznych miejscowościach jesteśmy już bardzo dobrze znani. Ty również możesz przekonać się o tym, że sztukateria to dekor w doskonałym wydaniu! Wszystkie wytwarzane przez nas elementy cechują się precyzją i szykiem, wzbudzającym podziw.

Sztukateria gipsowa z pewnością doda czaru każdemu obiektowi budowlanemu. Jako, że Łódź jest ważnym z obszarów w których świadczymy usługi, jeśli tu mieści się Twój dom, skontaktuj się z nami. Dla Klientów z Łodzi opracowujemy jedyne w swoim rodzaju autorskie projekty. Przed wykonaniem wizualizacji omówimy wszelkie dostępne rozwiązania i doradzimy w kwestii wyboru najpiękniejszych elementów dekoracyjnych.

Napisz do nas!


Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych, podanych w formularzu kontaktowym w celu realizacji obsługi przesłanego zapytania. Moje dane przekazuję dobrowolnie, gdyż mam świadomość, ze jest to konieczne do przetworzenia zapytania i udzielenia mi wszelkich informacji. Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dn. 27.04.2016 w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzanie o ochronie danych).

Abakus Team – Sztukateria
ul. Agrestowa 10
52-200 Wrocław-Suchy Dwór

Email:

Dział produkcji i montażu:

Zbigniew Wrześniak, tel. +48 501 465 553

Sławomir Kępa, tel. +48 696 442 558