Kielce są bardzo ważnym obszarem naszego działania

Osoby zamieszkujące Kielce lub pobliskie miejscowości, mogą skorzystać z usług naszej firmy na bardzo korzystnych warunkach. Wyroby sztukateryjne na tym obszarze nie tylko dowozimy we wskazane miejsce, ale także montujemy. Sztukateria wewnętrzna w postaci rozet, kolumn czy innych dekorów wymaga fachowego montażu, a nikt nie poradzi sobie z nim lepiej, niż sam producent. Również sztukateria zewnętrzna powinna zostać umocowana przez specjalistów. Klienci z Kielc nie muszą martwić się kwestiami technicznymi – wszystkim się zajmiemy, zapewniając kompleksowe usługi w rozsądnej cenie.

Po stylowe wyroby sztukateryjne zgłoś się do Abakus Team

Starannie wykonana sztukateria gipsowa znacząco podnosi estetyczne walory budynku, a tym samym jest w stanie przeobrazić zwykłe ściany w małe dzieła sztuki. Z jej pomocą można upiększyć niemal każdy obiekt ; z zewnątrz, jak też w środku. Dla naszej ekipy sztukateria jest szczególnym rodzajem dekoracji, któremu nie potrafimy odmówić urody. Zajmujemy się jej wykonaniem i montażem w mieście Kielce, a także innych regionach kraju. Jest to sztukateria z gipsu albo styropianu, która dzięki zastosowaniu najlepszych surowców, zachowuje perfekcyjny wygląd nawet przez kilkadziesiąt lat. Składając zamówienie w Abakus Team masz gwarancję otrzymania rozwiązań dekoracyjnych, zgodnych z Twoimi oczekiwaniami. W ramach projektów, obejmujących sztukaterię wewnętrzną, wytwarzamy m.in. fasety ozdobne, konsole gipsowe i efektowne narożniki ścienne. Sztukateria zewnętrzna to natomiast dekoracje elewacyjne: bonie, gzymsy, listwy różnego typu. Przekonaj się o jakości naszej sztukaterii, zamawiając nietuzinkowe elementy ozdobne z usługą montażu na terenie Kielc. W razie pytań o wyroby sztukateryjne, zachęcamy do kontaktu. Nasi specjaliści chętnie doradzą w wyborze odpowiedniego rozwiązania i zaproponują misternie wykonane dekoracje w konkurencyjnych cenach. Wspólnymi siłami stworzymy unikalną sztukaterię, perfekcyjnie dopasowaną do miejsca, w jakim ma się ona znaleźć.

Napisz do nas!


Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych, podanych w formularzu kontaktowym w celu realizacji obsługi przesłanego zapytania. Moje dane przekazuję dobrowolnie, gdyż mam świadomość, ze jest to konieczne do przetworzenia zapytania i udzielenia mi wszelkich informacji. Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dn. 27.04.2016 w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzanie o ochronie danych).

Abakus Team – Sztukateria
ul. Agrestowa 10
52-200 Wrocław-Suchy Dwór

Email:

Dział produkcji i montażu:

Zbigniew Wrześniak, tel. +48 501 465 553

Sławomir Kępa, tel. +48 696 442 558