Sztukateria zachwyca swoim pięknem. Teraz również w mieście Katowice

Doskonale rozumiemy, że sztukateria gipsowa cieszy się ogromnym poziomem popularności w całym kraju. To właśnie z tego powodu zdecydowaliśmy się na rozszerzenie swojej działalności o kolejne miasta Polski. Już teraz Katowice mogą skorzystać z ogromnej ilości zalet, jakie zapewnia profesjonalnie wykonana sztukateria. Skorzystaj z naszej oferty i zadbaj o niepowtarzalny wygląd własnego budynku. Działając na terenie całego kraju udowadniamy, że pozycja branżowego lidera to miejsce, w którym czujemy się doskonale. Sprawdź nasz profesjonalizm na własnej skórze!

Abakus Team zajmuje się sztukaterią od deski do deski. Wykonujemy oraz montujemy elementy ozdobne domów

Sztukateria elewacyjna to dekoracyjny sposób wykończenia zewnętrznej części budynku. Ma ona za zadanie podniesienie estetycznych walorów projektu, a przez to może całkowicie odmienić jego wygląd. Dzięki zastosowaniu odpowiednich projektów można stworzyć wzory o różnym kształcie oraz dowolnej długości. Sztukateria gipsowa zewnętrzna oraz wewnętrzna nie stanowi tajemnicy dla specjalistów zatrudnianych w firmie Abakus Team. Nasza ekipa zajmuje się wykonywaniem i późniejszym montażem różnego rodzaju sztukaterii na teranie miasta Katowice czy w najbliższej okolicy aglomeracji województwa śląskiego. W ramach oferty wykonujemy chociażby konsole, dekory, ekrany, gzymsy gipsowe, fasety elewacyjne lub nawet bonie. Profesjonalna sztukateria może przybrać dwie formy: gipsową oraz styropianową. Dzięki zastosowaniu tylko najlepszych dostępnych surowców, elewacja będzie prezentowała się doskonale nawet kilkadziesiąt lat po jej wykonaniu. Wytwarzane przez firmę Abakus Team elementy cechują się wytrzymałością oraz precyzją produkcyjną. Jesteśmy przekonani, że sztukateria elewacyjna odświeży i doda czaru Twoim pomieszczeniom. Siedziba przedsiębiorstwa znajduje się we Wrocławiu, jednak usługi świadczymy na terenie całego kraju. Katowice są tego świetnym przykładem. Zobacz, dlaczego sztukateria gipsowa podpiła serca setek naszych dotychczasowych Klientów.

Napisz do nas!


Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych, podanych w formularzu kontaktowym w celu realizacji obsługi przesłanego zapytania. Moje dane przekazuję dobrowolnie, gdyż mam świadomość, ze jest to konieczne do przetworzenia zapytania i udzielenia mi wszelkich informacji. Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dn. 27.04.2016 w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzanie o ochronie danych).

Abakus Team – Sztukateria
ul. Agrestowa 10
52-200 Wrocław-Suchy Dwór

Email:

Dział produkcji i montażu:

Zbigniew Wrześniak, tel. +48 501 465 553

Sławomir Kępa, tel. +48 696 442 558