Gliwice to obszar, gdzie montujemy wyjątkowe elementy sztukatorskie

Usługa montażu sztukaterii na stałe trafiła do naszej oferty, skierowanej do Klientów z miasta Gliwice. Jako nowoczesny producent dekoracji gipsowych, dbamy o kompleksowość usług. Dokładamy wszelkich starań, aby tworzona przez nas sztukateria była zjawiskowa, a jednocześnie praktyczna w użytkowaniu. Cechuje ją niezwykła trwałość i odporność, dzięki czemu stanowi ona wybór na długie lata. Zarówno Gliwice, jak również sąsiadujące z nimi miejscowości obsługujemy od A do Z, zapewniając projekt, wykonanie i montaż dekoracji. Oryginalna sztukateria gipsowa jest więc na wyciągnięcie ręki: zapraszamy!

Oferta Abakus Team skrywa sztukaterię pierwszorzędnej jakości

Nowoczesne technologie pozwalają nam realizować złożone zamówienia na sztukaterię, która ożywia przestrzeń i odmienia styl budynków. Naszej produkcji dekory gipsowe idealnie prezentują się w mieszkaniach oraz domach jednorodzinnych, jak również w pałacowych wnętrzach hoteli i przestronnych apartamentów. Sztukateria gipsowa to także rewelacyjny wybór do restauracji, ekskluzywnych basenów oraz innych miejsc, którym warto nadać elegancki charakter. Osoby zainteresowane zamówieniem sztukaterii z montażem w mieście Gliwice, serdecznie prosimy o kontakt. Cokoły, kolumny i listwy podparapetowe fachowo umocujemy na zewnątrz budynku, natomiast przy pomocy rozet, faset i łańcuchów gipsowych efektownie udekorujemy ściany i sufity wewnątrz obiektu. Pragniemy podkreślić, że nasza firma Abakus Team działa w branży od lat. Jesteśmy doświadczonym producentem, przed którym sztukateria gipsowa nie kryje żadnych tajemnic. Z naszych usług mogą skorzystać Klienci z różnych zakątków Polski, z naciskiem na Gliwice, Zabrze i całe województwo Śląskie. Zaufaj specjalistom i zamów sztukaterię w niepowtarzalnym stylu!

Napisz do nas!


Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych, podanych w formularzu kontaktowym w celu realizacji obsługi przesłanego zapytania. Moje dane przekazuję dobrowolnie, gdyż mam świadomość, ze jest to konieczne do przetworzenia zapytania i udzielenia mi wszelkich informacji. Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dn. 27.04.2016 w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzanie o ochronie danych).

Abakus Team – Sztukateria
ul. Agrestowa 10
52-200 Wrocław-Suchy Dwór

Email:

Dział produkcji i montażu:

Zbigniew Wrześniak, tel. +48 501 465 553

Sławomir Kępa, tel. +48 696 442 558