Sztukateria z troską o przyrodę. Poznaj priorytety dla naszej firmy

Niepowtarzalny design, pierwszorzędna jakość wytwarzanych komponentów oraz skłonność do przetrwania trudnej próby czasu to tylko część wymagań, z jakimi musi zmierzyć się proponowana przez Abakus Team sztukateria gipsowa. Coraz więcej Klientów zwraca również uwagę na kwestię dbania o środowisko takich elementów dekoracyjnych. Świadomi takich czynników sięgamy tylko po sprawdzone, proekologiczne materiały produkcyjne. Unikatowa, stylowa sztukateria powstaje z gipsu ceramicznego, co ułatwia obróbkę oraz zminimalizowanie liczby szkodliwych substancji.

Jeżeli sztukateria gipsowa w mieście Częstochowa, to tylko razem z Abakus Team!

Nasze przedsiębiorstwo Abakus Team od wielu lat dokłada ważną cegiełkę do zmiany wystroju klasycznych oraz nowoczesnych budowli. Proponowana tutaj sztukateria gipsowa przyczyniła się do zrewolucjonizowania tego sektora gospodarki. Chociaż mogłoby się wydawać, że sztukateria swoje przysłowiowe pięć minut sławy ma już dawno za sobą, taka technika zdobienia ścian oraz elewacji cieszy się rosnącym poziomem popularności w naszym kraju. Skorzystaj z wielu zalet charakterystycznej obróbki gipsu także w mieście Częstochowa. Sztukateria idealnie pasuje do wielu kamienic i zabytkowych budowli, które bezproblemowo napotkasz spacerując po ulicach jednej z najpopularniejszych miejscowości województwa śląskiego. Zachęcamy do sprawdzenia naszej oferty. Abakus Team to firma z wieloletnim doświadczeniu na rynku. Sztukateria gipsowa stanowi największą pasję dla zatrudnianych przez nas specjalistów, którzy wiele razy spełniali wygórowane oczekiwania dotychczasowych partnerów biznesowych. Tworzymy indywidualnie dopasowane projekty, uwzględniamy wizję Klientów i fachowo doradzamy. Wszystko po to, aby sztukateria gipsowa na stale zagościła w domach Polaków. Częstochowa jest tylko jedną z kilku naszych lokalizacji. Profesjonalizm Abakus Team sprawdzisz dosłownie w całym kraju.

Napisz do nas!


Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych, podanych w formularzu kontaktowym w celu realizacji obsługi przesłanego zapytania. Moje dane przekazuję dobrowolnie, gdyż mam świadomość, ze jest to konieczne do przetworzenia zapytania i udzielenia mi wszelkich informacji. Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dn. 27.04.2016 w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzanie o ochronie danych).

Abakus Team – Sztukateria
ul. Agrestowa 10
52-200 Wrocław-Suchy Dwór

Email:

Dział produkcji i montażu:

Zbigniew Wrześniak, tel. +48 501 465 553

Sławomir Kępa, tel. +48 696 442 558