Oryginalna sztukateria nie tylko do pałacu

W zależności od tego, jaką postać przybierze sztukateria, ozdobione nią wnętrze może nawiązywać do stylu pałacowego, ale nie musi. Bywa, że gipsowe elementy dekoracyjne pozostają minimalistyczne i jedynie delikatnie urozmaicają ściany bądź sufity. Bardziej wymyślne dekory w kolorowych odsłonach są zarezerwowane dla osób, lubiących przełamywać konwencję. Pamiętaj, że Bydgoszcz to tylko wybrany obszar, w którym działamy. Usługi sztukatorskie świadczymy też w innych miastach – zadzwoń lub napisz, a odpowiemy na Twoje pytania i opowiemy więcej o sztukaterii – w tym temacie jesteśmy ekspertami!

Montaż sztukaterii gipsowej w Bydgoszczy

Sztukateria elewacyjna to wyjątkowy sposób dopracowania elewacyjnej części budynku, jak również wnętrza: w tym ścian i sufitów. Na terenie miasta Bydgoszcz zapewniamy dowóz oraz montaż elementów zdobniczych naszej produkcji. Jeśli chodzi o wyrób, jakim jest sztukateria gipsowa, możemy zagwarantować bogaty wybór wzorów, a także podjąć się realizacji autorskiej koncepcji Klienta. Zapraszamy do przeglądania wybranych realizacji z kategorii sztukateria zewnętrzna i sztukateria wewnętrzna.

Nasza ekipa Abakus Team zajmuje się produkcją elementów dekoracyjnych różnego rodzaju, a najważniejszy punkt oferty stanowi sztukateria gipsowa – elewacyjna i do wnętrz. Jeżeli interesuje Cię wysokiej jakości sztukateria Bydgoszcz to miejsce, gdzie działamy. Obsługujemy też Klientów z innych części kraju dbając o to, by sztukateria była rozwiązaniem ogólnodostępnym, a zarazem nie utraciła swojego unikalnego charakteru. Miłośnicy ornamentów gipsowych, pozwalających gustownie aranżować przestrzeń, z naszej strony mogą liczyć na fachową obsługę i terminować. Oferujemy też doradztwo, ułatwiające wybór sztukaterii, odpowiadającej konkretnym potrzebom. Zachęcamy do kontaktu!

Napisz do nas!


Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych, podanych w formularzu kontaktowym w celu realizacji obsługi przesłanego zapytania. Moje dane przekazuję dobrowolnie, gdyż mam świadomość, ze jest to konieczne do przetworzenia zapytania i udzielenia mi wszelkich informacji. Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dn. 27.04.2016 w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzanie o ochronie danych).

Abakus Team – Sztukateria
ul. Agrestowa 10
52-200 Wrocław-Suchy Dwór

Email:

Dział produkcji i montażu:

Zbigniew Wrześniak, tel. +48 501 465 553

Sławomir Kępa, tel. +48 696 442 558