Bielawa

Montaż sztukaterii w Bielawie

Sztukateria elewacyjna to upiększający sposób dekoracji zewnętrznej części obiektu. Ma za zadanie podniesienie estetycznych walorów obiektu, przez co może absolutnie zmienić jego wygląd. Dzięki zastosowaniu odpowiednich koncepcji można tworzyć wzory o wielu kształtach i długościach.

Zapraszamy do przeglądania naszej oferty produktów w kategorii sztukateria zewnętrzna i sztukateria wewnętrzna.

Kontakt:

Abakus Team – Sztukateria
ul. Agrestowa 10
52-200 Wrocław-Suchy Dwór

E-mail: biuro@abakussztukateria.pl

Dział produkcji i montażu:

Zbigniew Wrześniak, tel. +48 501 465 553
Sławomir Kępa, tel. +48 696 442 558

Nasza firma zajmuje się realizacją oraz późniejszym montażem sztukaterii elewacyjnej oraz sztukaterii innego rodzaju, w Bielawie. W ramach naszej usługi wykonujemy różnego rodzaju sztukaterię, m.in. gzymsy, fasety, rozety, kolumny.

Sztukaterie robione są z gipsu lub ze styropianu. Dzięki wykorzystaniu najlepszych materiałów elewacja wygląda bezbłędnie nawet kilkadziesiąt lat po jej zamontowaniu. wytwarzane przez Abakus elementy cechują się solidnością wykonania.

Sztukateria elewacyjna na pewno odświeży i doda uroku Twoim wnętrzom. Montujemy sztukaterię w całej Polsce m.in. w Bielawie. Przed realizacją projektu proponujemy również profesjonalne wskazówki oraz wsparcie przy wyborze najodpowiedniejszych rozwiązań dekoracyjnych. Realizujemy także na specjalne zamówienie projekty naszych klientów.

W jakich miastach montujemy sztukaterię