A B A K U S T E A M

SZTUKATERIA WEWNETRZNA

katalog sztukateria wewnętrzna

Sztukateria wewnętrzna to jeden z najczęściej używanych materiałów do dekoracji wnętrz. Poprzez zastosowanie sztukaterii w pomieszczeniu podnosimy walory estetyczne a co za tym idzie wnętrza posiadają swój niepowtarzalny a często unikalny charakter. Elementy gipsowe, a takie są używane do wystroju wnętrz, wykonywane są z gipsu ceramicznego oraz zbrojona siatką z włókna szklanego i mikro zbrojeniem. Sztukateria gipsowa to naturalny produkt w pełni ekologiczny i przyjazny otoczeniu co w dzisiejszych czasach ma ogromne znaczenie. Elementy wykonane i zamontowane we wnętrzach idealnie komponują się z różnymi stylami (klasyczny, nowoczesny, retro itp.)

Firma Abakus Team – sztukateria wykonuje wzory gipsowe w różnych długościach oraz w szerokim wachlarzu wzorów. Dodatkowo elementy dopasowywane są wielkościowo do pomieszczeń w których mają być zamontowane. Szczególny nacisk przy sztukaterii wewnętrznej kładziemy na proporcję elementów względem pomieszczeń. Zdobienia dobrane do pomieszczenia mają za zadanie wkomponowania się w całość wnętrza, w styl mebli oraz dodatków użytych we wnętrzu.

Sztukateria wewnętrzna skupia się na dwóch obszarach sztukaterii: ściennych i sufitowych. Oba podziały łączą się fasetą (prostą lub ozdobną) w zależności od stylu do którego ma być dopasowana i tak np. fasety ozdobne idealnie komponują się ze stylem retro, a fasety proste to styl klasyczny i nowoczesny. Dekoracje ścienne to nie ograniczone możliwości dekoracji, począwszy od ekranów ściennych w których idealnie komponuje się tapeta, stiuk a kończywszy na listwach odcinających, panelowy itp. Ceny sztukaterii gipsowych są bardzo konkurencyjne w porównaniu do droższych a na pewno gorszych jakościowo poliuretanów. Klient wybierający sztukaterię gipsową od Abakus Team otrzymuje cennik elementów które wybrał do swojej realizacji.

Nowością oraz popularnością cieszą się sztukaterie LED, przystosowane do montażu taśm ledowych, tworzą niepowtarzalny klimat i nastrój pomieszczeń. Klasyka sztukaterii wewnętrznej to fasety, przepięknie wykończony narożnik ściany i sufitu. Która będąc bardzo ozdobnym elementem czy też tylko prostymi wzorami jednakowo podkreśla kształty pomieszczenia. Dodatkowo wybierając odpowiedni wzór listwy oraz kształt możemy uzyskać dowolne efekty np. podwyższenie lub obniżenie wizualne wnętrza. Ma to ogromne znaczenia przy bardzo niskich lub wysokich pomieszczeniach. W środkowej części dekoracji sufitowych najczęściej znajduje się rozeta w formie koła często z ozdobnymi wzorami. Abakus Team – sztukateria posiada szeroką gamę, wzorów rozet na sufit o różnych średnicach oraz kształtach które mogą być dowolnie modyfikowane i projektowane pod wymagania klienta. Często wnętrza wzbogacane są w medaliony, czyli płaską gipsową rzeźbę która zastępuje malarstwo. Dlaczego sztukateria wewnętrzna gipsowa a nie inna? Odpowiedź jest prosta: ekologia, idealne połączenia wzorów, trwałość i estetyka wykonania. A referencjami są istniejące sztukaterie wewnętrzne gipsowe które trwają w pomieszczeniach dziesiątki a nawet setki lat.

Sztukateria wewnętrzna projektowana jest z dbałością o najdrobniejsze detale, a wykonywana z precyzją i kunsztem rzemieślniczym dzięki temu sztukaterie i zdobienia zachwycają i skłaniają kolejne osoby do skorzystania z oferty pracowni sztukatorskiej Abakus Team.

Jesteś tutaj: ABAKUS TEAM / Sztukateria wewnętrzna

Adres:

ul. Agrestowa 10

52-200 Wrocław-Suchy Dwór

Kontakt:

DZIAŁ PRODUKTÓW:

Sławomir Kępa, tel. +48 696 442 558

 

DZIAŁ MONTAŻU:

Zbigniew Wrześniak, tel. +48 501 465 553

Email:

Wysyłanie formularza...

Wystąpił błąd na serwerze.

Otrzymano formularz

Wysyłanie formularza...

Wystąpił błąd na serwerze.

Otrzymano formularz