Kraków

Wykonanie i Montaż sztukaterii w Krakowie

Sztukateria elewacyjna gipsowa to wspaniały sposób zdobienia elewacyjnej części budynku. Ma za zadanie podniesienie estetycznych walorów obiektu, przez co może całkowicie zmienić jego wygląd. Dzięki wykorzystaniu naszych projektów można wytwarzać wzory o wszelkich długościach i kształtach. Nasze elementy sztukaterii wewnętrznej i zewnętrznej znajdą zastosowanie w każdym wnętrzu. Zapraszamy do zapoznania się szeroką ofertą produktów, dostępną w naszym serwisie internetowym.

Zapraszamy do przeglądania naszej oferty produktów w kategorii sztukateria zewnętrzna i sztukateria wewnętrzna.

Kontakt:

Abakus Team – Sztukateria
ul. Agrestowa 10
52-200 Wrocław-Suchy Dwór

E-mail: biuro@abakussztukateria.pl

Dział produkcji i montażu:

Zbigniew Wrześniak, tel. +48 501 465 553
Sławomir Kępa, tel. +48 696 442 558

Nasza ekipa zajmuje się wykonywaniem oraz późniejszym montażem sztukaterii elewacyjnej oraz sztukaterii innego rodzaju, w Krakowie. Posiadamy bardzo bogata ofertę sztukaterii, m.in. fasety, gzymsy, kolumny, rozety.

Sztukaterie wytwarzane są z gipsu lub ze styropianu. Dzięki wykorzystaniu najlepszych dostępnych surowców elewacja wygląda doskonale nawet kilkadziesiąt lat po jej wykonaniu. wytwarzane przez naszą firmę sztukaterie cechują się solidnością wykonania.

Sztukateria elewacyjna z pewnością odświeży i doda czaru Twoim wnętrzom. Montujemy sztukaterię w całej Polsce m.in. w Krakowie. Przed wykonaniem projektu oferujemy również rzetelne wskazówki oraz pomoc przy wyborze najodpowiedniejszych rozwiązań dekoracyjnych. Realizujemy także autorskie projekty naszych klientów.

 

W jakich miastach montujemy sztukaterię